Warning: mysql_fetch_row(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/zalohy/home/alcatraz/hosts/cz/e-pleteni/www/vytvorKosik.inc.php on line 14

Warning: mysql_free_result(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/zalohy/home/alcatraz/hosts/cz/e-pleteni/www/vytvorKosik.inc.php on line 15

Warning: mysql_fetch_row(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/zalohy/home/alcatraz/hosts/cz/e-pleteni/www/vytvorKosik.inc.php on line 22

Warning: mysql_free_result(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/zalohy/home/alcatraz/hosts/cz/e-pleteni/www/vytvorKosik.inc.php on line 23
petrakot - svět pletení: aktuality

Aktuality

WOOL PARTY 2018

S velkým potěšením si Vás dovoluji pozvat na 9. setkání s klubíčky, jehlicemi, háčky a ... především kamarádkami !!!

 

Kdo uz byl ví ;-) Pro ty,kteří neví..jedna se o 9.té celostátní setkání pletařek a háčkařek ...s programem,který se každé setkání snažíme zpestřit hosty nejen z oboru pletení;-) ,ale i kulturním vystoupením,workshopy,které se většinou zvrhnou v diskuse :-D a módní přehlídkou - pozor!! letos budeme mít poprvé chlapy :-D ;-)
Počet účastníků je bohužel omezen,proto si prosím zajistěte vstupenku zavčas..a to budˇ přímo na Svadlence, přez zprávy fcb nebo tel.c.777 156 724
Budeme se na Vás těšit ;-)

 

Termín: 5.5.2018

Místo konání: Národní dům - přednáškový sál 1. patro , Prostějov (parkování před národním domem, případně na velkém parkovišti "za hradbami"). Jsme hrdi na to, že se sejdeme ve velmi krásných a důstojných prostorách, a že přespolním můžeme představit nádhernou budovu, která oslavila už 110. let!!!

Doba: od 10.00 - 17.00 hodin ( přespolní stihnou navštívit obchod a něco hezkého si koupit. Obchod na adrese Rejskova 1, bude otevřen od 8.00 - 12.00 hodin)

Cena: 350,- cena zahrnuje celodenní vstupné + oběd(polévka, hlavní chod - pokud je někdo vegetarián, vegan nebo alergik dejte prosím předem vědět, jsme schopni pro vás připravit speciální jídlo) + přehlídka v místě konání akce

Vstupenky: letos změna!!! Vzhledem k cenám pošty nebudeme vstupenky posílat poštou. Koupit je můžete několika způsoby:

 1. přímo ve Švadlence na Rejskové 1, Prostějov.

2. prostřednictvím facebooku , opět přes profil "švadlenka"

3. telefonicky na 777 156 724 - dostanete variabilní symbol, podle něho vás poznáme :-)


PROGRAM:

Jako obvykle je pro Vás připraven zajímavý program.

Účast a poradenství zatím přislíbily:

Kateřina Kubešová - Raduha - je to 10.let co uplstila první kuličku. Stala se z ní celebrita a dnes je špičkou ve svém oboru. Učí zájemce plstění a dnes dokáže vyrobit od brože, kabelky, vestičky, kabátku i klobouky - a to opravdu nádherné! Mám velikou radost, že si udělá čas a přijede za námi z Prahy aby Vás seznámila s postupy a třeba Vás i nadchla...já jsem zamilovaná už dávno.

Za nadaci Dobré srdce přijede Andrea Hejná - vyrábí šité šperky a mimo kurzů pořádá srazy, aukce a hry. Především je hlavou nadace a my se letos rozhodly podpořit právě je. Budou mít připravený workshop, ze kterého si odnesete hotový výrobek, počítejte se symbolickým příspěvkem 50,- na materiál ,který vám lektorky poskytnou a know-how který vám věnují.

Vaneza - drobné a hlavně krásně propracované ozdoby a doplňky, tradičně pomáhá a ukazuje jednoduché vychytávky týkající se háčkování z tenkých přízí. Vaneza se posledních pár let zamilovala do paličkování a její práce je nádherná! Budete mít možnost si paličky vyzkoušet a nechat se nadchnout touto pavoučí krásou.

Leňa - ráda plete, ale na několika posledních setkáních ukázala, že ji momentálně zajímá malinko něco jiného :-). Těší se na roli babičky a tak se teď věnuje všemu co s miminky souvisí... ukáže Vám techniku c2c !!!

Ewa Schwarzová - patchwork. Několik let jsem hledala někoho, kdo se této technice věnuje... a světe div se, bydlí kousek ode mě :-). Jsem moc ráda, že Ewa přiveze šicí stroj a ukáže všem, které po patchworku pokukávaly jak na to... a možná se pak zúčastníte jejího kurzu, protože i tomu se věnuje a dobře...

Účast zatím přislíbila Verka Kucerova..kouzelnice,ktera vam ukaze,co vsechno se da vyrobit z papirovych rulicek 😉 ...ano, i ony souvisí s pletením :-). Připraví si polotovar, ze kterého si budete moct vyrobit dáreček - počítejte prosím se symbolických příspěvkem 50,-

Jako bonus jsme pro Vás připravili prezentaci přízí firmy Vlnika...nakupovat na WP nebudete, ale věřím, že si majitelka firmy pro Vás připraví milé překvapení :-). Prostě se máte na co těšit!!!

Na dalších překvapeních dále pracuji a některá si nechám až na WP.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Pokud máte zájem o nějaký materiál, který si chcete z PV odvézt, prosím, objednejte si ho předem, ať máte jistotu, že bude připravený. Domluvte se, prosím, přímo v obchodě s Lenkou tel.777 156 724, nebo na facebooku "švadlenka". Vytvoříme diskusi, takže budete mít další platformu, kde se domluvit :-)

Jako každý rok i letos se zapojíme do dobré akce. Letos věnujeme z každé vstupenky nadaci dobré srdce!!! Máme velkou radost, že prostřednictvím našeho koníčka pomůžeme dobré věci.

Nezapomeňte, že jedete do Prostějova, do města, kde už se wool party konala 8X, takže vlastnoruční výrobek je téměř samozřejmostí!!! Věřte, že na ty z Vás, které se nebudou bát ukázat se ve vlastnoručně tvořeném výrobku, opět čeká drobná odměna.

S SEBOU: dobrou náladu, háček nebo jehlice, rozpracovaný výrobek (to aby jste mohli čas správně využít), případně nedokončený výrobek (to aby vás ostatní namotivovali ho dokončit :-).

Budeme  se moc těšit.

Petra

PS: máte dotazy? sem s nimi...

 

 

přidáno 4. 4. 2018, 6 komentářů, komentovat >>CAL - duha

Velký pozdrav v novém roce 2018...

Pořád se něco děje a u nás se toho událo hodně.

Modely měsíce jsem přestala stíhat, na plný úvazek zaměstnaná s dvěma dětmi a domem jsem svoji touhu vzdala... co jsem ale nevzdala jsou kurzy - a ty mě moc baví a vás asi taky... takže se scházíme o sobotách na "švadlence" a učíme se, všichni a to nejen plést a háčkovat. Jste skvělé a já z Vás mám velikánskou radost !!! Termíny a témata kurzů jsou na facebooku (je to nějak aktuálnější, rychlejší a v každém telefonu :-))).

Obchod má nyní ve své režii paní Lenka Štěpánková, najdete ji v Prostějově na Rejskova 1. Pokud budete chtít něco nakupovat nebojte se ji kontaktovat na facebooku, kde funguje stránka "švadlenka" .

Na facebooku také háčkujeme CAL - česky:  háčkujeme společně. A to bud´na www.e-pleteni.cz, nebo na švadlenka.

Háčkujeme nádhernou deku v barvách duhy...materiál je k dispozici právě u švadlenky, i já jsem ji dostala od Ježíška odtud :-).

 

Mrkněte se a přidejte se :-).... těším se jak Vám to půjde, posílejte fotky atˇvíme, že v tom nejsme sami :-))). Jo a nejsou to dostihy ale radost ....  

Návod najdete samozřejmě ZDARMA zde na stránkách jak jste zvyklí v sekci popisy zdarma.

Ať se Vás pletení drží !!!!

PETRA

přidáno 2. 1. 2018, 0 komentářů, komentovat >>prázdninové kurzy 2017

Vážení a milí,

po dlooohe odmlce je tu dobrá zpráva pro všechny, kteří chtějí svůj koníček obohatit o něco nového...

Na letošní prázdniny jsme pro Vás společně se Švadlenkou připravily žádané kurzy...

Kurzy jsou v plném proudu a hlásit se muzete osobne na svadlence, rejskova 1, písemně na FB, messangeru, nebo telefonicky na +420 777 156 724. V dnesni době si nejaky způsob vybere kazdy 😀😀😀. Tesim se!!!

POZOR!!!
22.7. 8.30-11.30h

Dopoledne s jehlicemi. Nikdy jste nedrželi jehlice v ruce? Nebo ano a máte pocit, že umíte jen hladce?
Právě pro vás je určena druha pletaci sobota. Ničeho se nebojte, začneme úplnými základy, a na nich pak budeme stavět. Vitani jsou i mirne pokrocili.. 😉
Cíl kurzu: naučit se nahodit, hladce a obrace, zakladni vzorek..pridavani,ujimani a převod originalni příze na moji, precist vzorek, vše v závislosti na schopnostech účastníků.Kurz povede Petra Kotrysova 😉
Doba trvání: 3h
Cena: 100.-
S sebou dobrou naladu,jehlice,prip.material na tvoreni..jinak se da samozrejme vse dokoupit u nas 😉
Obcerstveni zajisteno.
Tesime se na Vas,tym Svadlenky

 

Další rozpis bude následovat, nebo je dobré sledovat facebook www.e-pleteni.cz nebo švadlenka.

Pletení a háčkování NAZDAR :-)

Petrakot

přidáno 4. 7. 2017, 1 komentář, komentovat >>vánoce 2016

Milí nadšenci pletení a háčkování.

Máme tu zase poslední měsíc v roce. Krásný prosinec, kdy máme starosti s přípravami na vánoce, pleteme a háčkujeme dárky...máme toho dost.

Přeji Vám aby se vše vyvedlo podle Vašich představ, aby jste se měli dobře a rádi i v dalším roce, který nás čeká (a věřte, nebude to vždycky jednoduché)...a pokud si chcete vyrobit rychlý dáreček pro sebe nebo své nejbližší tady je jeden typ :-)))).

Já jich pár udělala a zdaleka nekončím...


přidáno 8. 12. 2016, 3 komentáře, komentovat >>listopad 2016

Všechny moc zdravím...

Posíláte mi zprávy a ptáte se co dělám, jestli ještě pletu.. tak vězte, že ano.

V listopadu jsem měla velkou radost...pletla jsem krajkové hedvábné šátky a ty byly prezentovány na prestižní přehlídce Le Chaton. Nádhera!!! A já moc děkuji za příležitost...

Podívejte se jak jim to slušelo. Zachytila jsem 3 najednou z celkového počtu 8 kousků:

přidáno 8. 12. 2016, 3 komentáře, komentovat >>Web © Pavel Doško, 2008; Obsah © Petra, 2008 - 2013
napište mi e-mail; přejděte nahoru